Parafia rzymskokatolicka
pw. Św. Antoniego
ul. Pokoju 1 47-330 Zdzieszowice
tel. 77 484 42 37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nauki przedmałżeńskiePoradnia życia rodzinnego

Grupy przystępujące do sakramentu bierzmowania

Strona Wspólnoty Dzieci Maryi parafii Św. Antoniego w Zdzieszowicach

Roczne sprawozdanie z działalności KIK

Po raz pierwszy przekazujemy Parafianom drogą internetową roczne sprawozdanie z działalności Klubu Inteligencji Katolickiej przy kościele pw. Św. Antoniego i Św. o. Pio  w Zdzieszowicach w 2015 roku aby zachęcić do udziału w naszej działalności mającej na celu krzewienie wiedzy katolickiej poprzez właściwą postawę w szerokim rozumieniu pracy dla naszego Kościoła. Klub utrzymuje się wyłącznie z własnych składek oraz 1% odpisu z podatku.

Czytaj więcej...

Plan Kolędy 2016

W tym roku kolędę rozpoczynamy od numerów początkowych z małymi wyjątkami, które są uwzględnione w poniższej rozpisce. Pamiętajmy o tym, że kolęda to wizyta duszpasterska, a więc wspólna modlitwa z domownikami i rozmowa duszpasterska. Na kolędę przygotowujemy stół nakryty białym obrusem, krzyż, dwie zapalone świece, naczynie z wodą święconą i Pismo Święte. Dzieci przygotowują zeszyty z religii, obrazki z rorat i karteczkę z miesięcznej spowiedzi. Bardzo prosimy by w miarę możliwości wszyscy domownicy byli obecni na kolędzie.

Czytaj więcej...

Dekanalny Turniej Ministrantów w Piłkę Halową 2016

Turniej ministrantów5 grudnia na Hali Sportowej w Zdzieszowicach zostały rozegrane Dekanalne Mistrzostwa Ministrantów w Piłkę Halową. Walka była zacięta a zwycięstwa zasłużone choć... zaskakujące.

Czytaj więcej...

Konkurs różańcowy 2015

Konkurs różańcowyNa początku października ogłosiliśmy w naszym kościele konkurs różańcowy. Każde dziecko przez cały październik zbierało pieczątki na specjalnie zrobionych przez siebie planszach. 15 listopada w niedzielę na mszy rodzinnej rozdano nagrody.

Czytaj więcej...

Nowi lektorzy w Dekanacie

Nowi lektorzy w dekanacieDnia 14 października tego roku w naszym kościele, Dziekan naszego dekanatu - ks. Henryk Pasieka - ustanowił 19 chłopców i 2 dziewczyny Ministrantami Słowa Bożego potocznie zwanymi lektorami.

Czytaj więcej...

Bal Wszystkich Świętych 2015

Bal Wszystkich Świętych 2015Przełom października i listopada budzi zawsze wielkie emocje zarówno u dzieci jak i dorosłych czy pozwolić się dzieciom bawić w Halloween czy uczyć dzieci katolickiego podejścia do Uroczystości Wszystkich Świętych. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu chrześcijan już po raz 5 zorganizowaliśmy w naszej parafii Bal Wszystkich Świętych.

Czytaj więcej...

Tydzień Misyjny

Niedziela Misyjna18 października br. obchodziliśmy w Kościele Niedzielę Misyjną. W tym dniu, który rozpoczął Tydzień Modlitw w intencji Misji, modliliśmy się za misjonarzy, misjonarki i osoby świeckie  pracujące na placówkach misyjnych całego świata.

Czytaj więcej...