Parafia rzymskokatolicka
pw. Św. Antoniego
ul. Pokoju 1 47-330 Zdzieszowice
tel. 77 484 42 37
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nauki przedmałżeńskiePoradnia życia rodzinnego

Grupy przystępujące do sakramentu bierzmowania

Strona Wspólnoty Dzieci Maryi parafii Św. Antoniego w Zdzieszowicach

Pływający Zwycięzcy

Pływający Zwycięzcy3 października w Kluczborku odbyły się I Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów w pływaniu. Nasi ministranci wzięli w nich udział i wrócili z medalami

Czytaj więcej...

Studzionka 2015

Ujazd 20155 lipca z naszej parafii wyruszyła 156. ślubowana pielgrzymka do Ujazdu - Studzionki. Pątników pielgrzymki była niecała sześćdziesiątka z naszych dwóch parafii. Pielgrzymi wyruszyli jak zawsze z kościoła św. Antoniego 0 500. Pielgrzymkę do krzyża przy ulicy Filarskiego odprowadził ks. Ryszard Michalik, proboszcz naszej parafii.

Czytaj więcej...

Prymicje Ks. Mateusza

Prymicje Mateusza24 maja br. o godz. 1000 w Katedrze Opolskiej, przeddzień Uroczystości Zesłania Ducha Świętego nasz Ordynariusz Ks. bp Andrzej Czaja udzielił święceń kapłańskich, ośmiu diakonom naszej diecezji, radość to wielka i szczególna, dlatego że wśród, tych nowych kapłanów jest nasz Parafianin, ks. Mateusz Kozielski, który przez sześć lat przygotowań doczekał się tej pięknej chwili w jego życiu, przyjęcia święceń kapłańskich.

Czytaj więcej...

I Komunia Święta 2015

Pierwsza Komunia Święta17 maja prze godziną 1100 na placu kościelnym zrobiło się biało i wcale nie dlatego że spadł śnieg, choć niebo zapowiadało jakieś opady... Na placu przed kościołem zrobiło się biało, bo zaroiło się tam od dzieci pierwszokomunijnych

Czytaj więcej...

Pielgrzymka do Wilna

Pielgrzymka do WilnaW okresie 6-10 maja 2015r. grupa parafian 55 osób wraz z Księdzem Proboszczem Ryszardem Michalikiem udała się na pielgrzymkę do Matki Bożej Ostrobramskiej . Wyruszyliśmy wcześnie rano w strugach majowego deszczu udając się w stronę Niepokalanowa, po drodze nawiedzając urocze miejsce Szymanów, by ukłonić się Pani Jazłowieckiej w Jej Sanktuarium gdzie posługują Siostry Niepokalanki.

Czytaj więcej...

Diakonat Daniela Jaszczyszyna

Diakonat Daniela9 maja 2015 roku o godz. 1000 nasz Parafianin kleryk Daniel Jaszczyszyn, alumn V roku Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu, w kościele seminaryjno - akademickim przyjął święcenia diakonatu z rąk JE Ks. bp Pawła Stobrawy. W uroczystości wzięli udział Księża i Siostry zakonne, klerycy naszej diecezji, rodzice i rodziny naszych nowych diakonów oraz zaproszeni goście.

Czytaj więcej...

Nabożeństwo dziękczynne za kanonizację papieża św. Jana Pawła II

Nabożeństwo dziękczynne26 kwietnia 2015 roku, w niedzielę "Dobrego Pasterza" o godz. 1530 w naszej parafii Św. Antoniego w Zdzieszowicach  wielu z nas uczestniczyło w pięknym nabożeństwie dziękczynnym za dar kanonizacji naszego wielkiego Papieża Polaka - Świętego Jana Pawła II.

Czytaj więcej...