Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rozwadza na targach w Mainz

UMiG ZdzieszowiceW dniach od 23.03.2011 r. do 27.03.2011 r. przedstawiciele Rozwoju Wsi Rozwadza panie Bernadeta Jokiel i Rita Grądalska wraz z władzami Starostwa Powiatu Krapkowickiego w osobach: starosta Pan Maciej Sonik, wicestarosta Pani Sabina Gorzkulla-Kotzot oraz przewodniczącym Rady Miejskiej w Krapkowicach Panem Witoldem Rożałowskim, uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Rzemieślniczo-Konsumpcyjnych w Mainz, promując Kołocz Śląski i powiat krapkowicki.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Między innymi odwiedzili nas:

• Joachim Brenner z powiatu Altenkirchen (powiat partnerski Krapkowic)
  • Franz Seiß z Centrum Europy Środkowo-Wschodniej
  • Alexander Schweitzer - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki Nadrenii-Palatynatu w Opolu

Nasz udział w Targach był możliwy dzięki władzom Starostwa Powiatu Krapkowickiego i Biura Nadrenii Palatynatu w Opolu, którzy sfinansowali wyjazd.

Informacja pochodzi ze strony Urzędu Miasta i Gminy Zdzieszowice (zdzieszowice.pl) i jest publikowana w ramach współpracy UMiG Zdzieszowice z portalem gminazdzieszowice.pl